Üyelik Girişi
Site Haritası
Önerilen Siteler

giriş
Hamd;TEK VÜCUD HÜVİYETİ ile alemlerin her zerresinde Zatıyla kaim ve batın; Vücuduyla mevcud, sıfatıyla tecelli ve muhit, esmasıyla tecelli ve malum, kudretiyle fail, fiiliyle zahir, eserleriyle meşhud ve batını ile sır olan Allah’a mahsustur.

Salat ve Selam; evvel, ahir, zahir, batın hakikatiyle her iki cihanın efendisi Hz. Muhammed’e,  alîne, ehli beytine olsun.

Saadet imandadır. Kemal ise ilimdedir. İhlaslı niyet ile ilmiyle amil olmak kamil iman ve kamil saadettir. Kamil iman ve kamil saadetin anahtarı ise tevhiddir. Tevhid hakikatini bünyesinde cem edip, tevhid hakikatini nefsiyle tatbik eden Allah’ın kulu olarak insanlığa hizmet eden saadetli bir şahsiyettir. Bu kitap bu amaçla kaleme alınmıştır. Mertebelerine riayetle ilmi almak ve bir rehber eşliğinde nefse tatbik etmek hedeftir. Bu kitabın oluşumunun her aşamasında emeği geçenleri ve geçmişlerinin hayır dua ile anılmasını ve bu kitaptan oluşan manevi hasılayı Peygamber Efendimiz (sav), ehli beyt ve Piran Hazretlerinin, Zekiye Anne ve Terzi Baba ile tüm müminlerin ruhuna hediye olmasını temenni ederim.

Gayret ve çalışma bizden; yardım ve zafer Allah’tandır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam108
Toplam Ziyaret710532
Hava Durumu
Saat
Takvim